KPSS Kursları

Malatya’nın tartışmasız en iyi kurs merkezinde nitelikli kadromuz ve yayın desteğimiz ile KPSS hazırlık programımıza katılarak zaman ve para kaybı yaşamadan hedefinize ulaşın.

KPSS GYGK + EB Hazırlık Kursları

Malatya’nın tartışmasız en iyi kurs merkezinde nitelikli kadromuz ve yayın desteğimiz ile KPSS hazırlık programlarımıza katılarak zaman ve para kaybı yaşamadan hedefinize ulaşın.

İncele
KPSS G. Yetenek G. Kültür Kursları

KPSS genel yetenek genel kültür paket programımızı inceleyin.

İncele
KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Programı

Malatya’nın en iyi kadrosu ve en iyi yayınları ile sunduğumuz KPSS Eğitim Bilimleri programımızı inceleyin.

İncele

ÖABT Kursları

Malatya’da ÖABT sonrası en yüksek atanma oranı ile nitelikli eğitimi muhteşem kadro ve yayın desteği ile adaylara sunuyoruz. Programlarımızı inceleyerek bize katılın.

ÖABT Alan Kursları

Branşınıza göre sadece alan programı seçebileceğiniz branş bazında hazırlık programlarımız.

İncele
GYGK + ÖABT Alan Kursları

Branş programınız ile birlikte genel kültür genel yetenek programını da dahil edebileceğiniz fiyat avantajlı programlarımız.

İncele
Eğitim Bilimleri + GYGK + ÖABT Alan Kursları

Branş programınızın yanında genel kültür genel yetenek ile birlikte eğitim bilimleri programlarını da dahil edebileceğiniz en avantajlı paket programlarımız.

İncele

DGS Kursları

Doğu Batı Kurs Merkezi’nin Malatya için sunduğu nitelikli eğitim, en iyi kadro, en iyi yayın desteği ile DGS (Dikey Geçiş Sınavı) hazırlık kurslarımızda yüz yüze ve uzaktan eğitimlerimiz ile yanınızdayız.

ALES Kursları

Lisansüstü eğitime başvuracak adaylarımızın gireceği sınav olan ALES için en iyi kadro ve yayın desteği ile Malatya’da yüz yüze ve uzaktan eğitimlerimiz ile yanınızdayız.

YDS Kursları

Yabancı Dil Sınavlarına hazırlıkta yalnız değilsiniz. Yüz yüze ve uzaktan eğitim seçeneklerimiz ile Malatya’da en iyi eğitimi ayağınıza getirdik.